• Erozivni hemoragični kolecistitis, HE

  • Erozivni hemoragični kolecistitis, HE

  • Različiti stupnjevi stanične atipije u epitelu adenoma debelog crijeva

  • Teška atipija epidermalnih stanica, HE

Ispis
  • National and Kapodistrian University of Athens, School of Medicine (UoA)

Ime partnera: Assoc. Prof. Andreas C. Lazaris, HIPON project co-ordinator
Telefon:  +302107462167
Email: alazaris@med.uoa.gr

Kontakt osoba: Olga Riccioni
Telefon:  +302107462167
Email: olga.gr@hotmail.it

Adresa: 1st Dept. of Pathology, National and Kapodistrian University of Athens, Medical School, 75 Mikras Asias Str., Goudi, Athens
Poštanski broj: GR-115 27
  Službena web stranica: http://school.med.uoa.gr  

 

  • University of Zagreb, School of Medicine (UZSM)

Ime partnera: Prof. Sven Seiwerth
Telefon: +38514566977
Email: seiwerth@mef.hr

Kontakt osoba: Luka Brcic, MD, PhD
Telefon: +385913693693
Email: lbrcic@mef.hr

Adresa: Salata 10, Zagreb
Poštanski broj: 10000
Službena web stranica:www.mef.unizg.hr
 

  • Radboud University Medical Centre, Pathology Department (RUNMC)

Ime partnera: Prof. Han Van Krieken
Telefon: +31243614352
Email: J.vanKrieken@pathol.umcn.nl

  Adresa: Geert Grooteplein 24, Nijmegen
Poštanski broj: 6525 GA
Službena web stranica:www.umcn.nl

 

  • Centre for the Advancement of Research and Development in Educational Technology (CARDET)

Ime partnera: Prof. Vrasidas Charalambos
Telefon: +35722002100
Email: Pambos@cardet.org

Adresa: 29 Lykavitou Avenue, Engomi, Nicosia
Poštanski broj: 2401
Službena web stranica:www.cardet.org

 

  • Ss. Cyril and Methodius University, Faculty of Computer Science and Engineering (UKIM)

Ime partnera: Prof. Goce Armenski
Telefon: +389270266960
Email: goce.armenski@gmail.com

Kontakt osoba: Prof. D-r. Velimir Stojkovski, Rector
Telefon: +38923293200
Email:ukim@ukim.edu.mk

Adresa: ul. Ruger Boskovik No. 16, Skopje
Poštanski broj: 1000
Službena web stranica: www.finki.ukim.mk

 

  • NICHE THERANOSTICS   

Kontakt osoba: Dr. Manu Noatay
Telefon:  +911141611332
Email: manu@ntlabs.in

Adresa: 2nd Floor, A-121, DDA Sheds, Okhla Industrial Area Phase 2, New Delhi
Poštanski broj: 110020
Službena web stranica:www.ntlabs.in

шаблоны joomla